Uwaga! Przysposobienie biblioteczne - dodatkowy termin

Uwaga! Przysposobienie biblioteczne - ostatni dodatkowy termin

Uprzejmie informujemy o dodatkowym terminie zajęć z Przysposobienia bibliotecznego:

5 lutego (poniedziałek) - 11:30 - 13:00

Miejsce: Biblioteka Wydziału Mechanicznego, budynek Wydziału Mechanicznego, pokój 11

Przypominamy, że szkolenie z Przysposobienia bibliotecznego dla studentów I roku jest obowiązkowe!

Osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w zajęciach 5 lutego, powinny zgłosić się do Ośrodka Informacji Naukowo-Technicznej lub Bibliotek Wydziałowych i zaliczyć przedmiot indywidualnie.

s.furmaniak, [30-01-2018, aktualizacja: 17-02-2018, 07:57]