Citavi – dostęp testowy do pełnej wersji menadżera bibliografii

Zachęcamy do skorzystania z dostępu testowego do menedżera bibliografii Citavi.

Osoby rejestrujące się na stronie wydawcy adresem uczelnianym naszej Politechniki mogą, do końca 2018 roku, korzystać za darmo z pełnej wersji tego narzędzia.

Program stanowi idealne rozwiązanie dla studentów i pracowników naukowych, którzy szukają narzędzia do gromadzenia i porządkowania wiedzy oraz pomocy podczas pisania publikacji naukowych, prac zaliczeniowych i dyplomowych.

Program ten:
  • - stworzony został również pod optymalizację tekstu przy redagowaniu prac do polskich czasopism
  • - posiada dostęp do wielu stylów cytowań;
  • - umożliwia dostęp do ogromnej bazy danych i katalogów bibliotecznych (ponad 4000 katalogów);
  • - wtyczka Picker dla programów Internet Explorer, Firefox i Chrome pozwala na dodawanie stron internetowych i plików PDF do swojej prac;
  • - współpracuje z innymi programami zarządzającymi bibliografią, przeszukując je i importując tytuły;
  • pobiera pełne teksty artykułów;
  • - pozwala także na przeglądanie plików PDF, stron internetowych, dokumentów, obrazów i prezentacji;
  • - pomaga przy organizowaniu wiedzy i tworzeniu struktury artykułu lub dowolnego dokumentu;
  •  - umożliwia współpracę z innymi użytkownikami w ramach wspólnego projektu za pomocą dodatku Citavi Team.

REJESTRACJA NA STRONIE WYDAWCY

INSTRUKCJA REJESTRACJI