Zmarła śp. Grażyna Pawelec

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 21 kwietnia 2017 r.
w wieku 60 lat odeszła śp. Grażyna Pawelec.

Pracę w Bibliotece Politechniki Lubelskiej rozpoczęła w 1974 r. Pracowała początkowo przy obsłudze kserografu, następnie, po ukończeniu Studium Bibliotekarskiego, przez szereg lat opracowywała księgozbiór biblioteki. Kolejne Jej zadania to obsługa czytelników w wypożyczalni i bibliotekach wydziałowych. Ostatnie lata pracy – trudne, bo naznaczone chorobą – spędziła skanując zbiory i przygotowując je do udostępniania. W 2015 roku przeszła na rentę.

Życzliwa studentom, chętna do pomocy – taką będziemy Ją pamiętać.

Msza św. żałobna odprawiona zostanie w kaplicy cmentarnej przy Drodze Męczenników Majdanka 27 kwietnia 2017 r. o godz. 12.00, po której nastąpi złożenie Zmarłej do grobu.

Pracownicy Biblioteki Politechniki Lubelskie

l.tomczak, [24-04-2017, aktualizacja: 24-04-2017, 12:31]